3816-ra nőtt az igazolt fertőzöttek száma
Újabb négy krónikus beteg veszítette életét a koronavírus-járványban, viszont már alig négyszázan vannak kórházban.
Tóth Renáta
2016.06.26.
A világbajnok tovább álmodhat arról, hogy 1972, 1980 és 1996 után megszerezheti 4. Európa-bajnoki címét is. Mai 3:0-ás győzelmével (2:0 félidőben) Szlovákia ellen a német válogatott továbbjutott a negyeddöntőbe, ahol jövő héten szombaton a címvédő Spanyolországgal, vagy az olaszokkal mérkőznek majd meg az elődöntőbe jutásért.
Tóth Renáta
2016.06.21.
A Bayern mind az 5 játékosa a német kezdőcsapatban volt ma este, amikor Németország utolsó csoportmérkőzésén legyőzte Észak-Írországot. A lengyel válogatott szintén 1:0-s győzelmet aratott ma este, Ukrajna ellen, ezzel a C csoport második helyét szerezte meg.
A Nationalelf a nyolcaddöntőben valószínűleg Szlovákiával, míg Lewandowskiék Svájccal mérkőznek majd meg.
Tóth Renáta
2016.06.21.
Csoportgyőzelem! A német válogatott az Európa-bajnokság csoportküzdelmeit 1:0-s győzelemmel zárta Észak-Írország ellen, Mario Gomez 29. percben lőtt góljával, ezáltal a C csoport győzteseként várja a nyolcaddöntőt. A német gólhelyzeteket tekintve nagyobb arányú eredmény is születhetett volna.
Tóth Renáta
2016.06.21.
Kingsley Coman a francia válogatottal már az EB nyolcaddöntőjében van, kedden este pedig hat Bayern játékos csatlakozna hozzájuk a német és a lengyel válogatottakkal.
Fazekas Annamária
2016.06.21.
Korábban a védelem gyengeségeit elemezte a sajtó, most a támadók gólképtelensége a viták tárgya. Thomas Müller, Mario Götze, és a többiek...
2016.06.21.
A Bayern csatára elfogadja a lengyel meccs utáni kritikákat, de már előre tekint. Az Észak-írek elleni meccset önbizalommal telve várják.
2016.06.17.
A jó, a rossz és a tétlen…
Tóth Renáta
2016.06.17.
A világbajnok döntetlent ért el a második csoport meccsén, ennek ellenére továbbra is harcban van az EB-n a nyolcaddöntőért. A lengyelek elleni mérkőzés után (0:0-ra végződött) továbbra is Joachim Löw csapata vezeti a C csoport tabelláját.
Tóth Renáta
2016.06.16.
Komikussá válhat a helyzet, amikor a csapattársak hirtelen ellenfelekké válnak. Ez nem szokatlan, hiszen az FC Bayern edzésein Jérôme Boateng és Robert Lewandowski játszott már egymás ellen – de nem minden áron.
2016.06.16.
Elképesztő hírek látnak napvilágot az Eb-n szereplő játékosunkkal kapcsolatban. Most épp arról írtak, hogy a Bayern München „megfenyegette” Mario Götzét: nem fogják nevezni a Bajnokok Ligájára, ha az egyesületnél marad.