A Sport1 Doppelpass című műsorában Hoeneß arra utalt, hogy néhány nagynevű játékos nemrég aláírt a Bayernhez, de a neveket egyelőre nem hozza nyilvánosságra. Kikre utalhatott a klubelnök?
Jann-Fiete Arpot az elmúlt hónapok során többször is szóba hozták a Bayernnel. Tavaly nyáron kezdődtek el a találgatások, de aztán végül új szerződést írt alá a HSV-vel. A találgatásoknak vége, most már hivatalos: Jann-Fiete Arp 2020-tól a Bayern játékosa.
Kiss Dorisz
2019.02.18.
A Bayern csapata rendkívül tehetséges labdarúgókkal van tele, mégis van valaki, aki miatt Niko Kovac hálás lehet, hogy a csapatában tudhatja. Különösen ebben a szezonban. Ő nem más, mint a középpálya mestere, Thiago Alcantara.
Péntek este tartották az Augsburg vs Bayern meccset. Itt dőlt el végül is, ki lesz Bajorország ura. 2-3- ra az FC Bayern München tudott diadalmaskodni, igazi munkás győzelem volt. A siker megérdemelt volt, mivel sokat beleadott ebbe a mérkőzésbe az FC Bayern, és nem érdemtelenül.
A mérkőzés után több játékos is nyilatkozott. Szóba került a Liverpool elleni keddi odavágó is, illetve Coman milyen sérülést is szenvedett valójában.
Télen sok pletyka volt a Bayern-hez lehetségesen érkező játékosokról, a végén viszont senki sem jött. Az, hogy mi siklott félre Rabiot-nál, most leírjuk.
2019.02.12.
A Bayern jóval előre megkezdte a 2019/20-as szezon előkészületeit, már januárban bejelentették, hogy a jelenleg a Stuttgartban futballozó Benjamin Pavard júliusban csatlakozik a müncheniekhez. De vajon milyen szerepe lesz a bajor csapat védelmében?
Török Péter
2019.02.08.
„Ez nehéz volt.” – mondta Niko Kovac a tegnapi 3-2-es DFB-Kupa nyolcaddöntő meccs után. Kingsley Coman a negyeddöntőbe lőtte csapatát a 97. perces góljával. Senki sem kételkedik ebben: „A Bayern megérdemelten nyert” – foglalta össze Süle.
Kun Béla
2019.02.04.
Az FCB-nek át kell alakulnia, de a következő generáció már készenáll.
Niklas Süle, Joshua Kimmich, Leon Goretzka és Serge Gnabry, mindegyikük 1995-ben született és már fiatal koruk óta ismerik egymást. Nem csoda, hogy már vakon is megértik egymást.
A leverkuseni 1:3-as vereség után a bajorok mérgesek voltak az elveszített pontok miatt. „Nem lett volna szabad elveszítenünk ezt a meccset”, foglalta össze Niko Kovac az elmúlt 90 percet, „döntetlennek kellett volna lennie”. Az első félidőben voltak nagy helyzetei a münchenieknek, „akkor kellett volna eldöntenünk a meccset”, mondta az edző.
A VfB Stuttgart elleni 4:1-gyel (félidőben 1:1) az FC Bayern az év első hazai meccsén fontos pontokat szerzett a bajnoki címért való küzdelemben. Ugyan a müncheniek a jó kezdés után kicsit megnehezítették a saját dolgukat, és a korai vezetés után hagyták visszajönni a meccsbe a vendégeket.