BL-halálcsoportban a Ferencváros!
A Barcelona, a Juventus és a Dinamo Kijev lesznek a magyar bajnok ellenfelei a Bajnokok Ligája csoportkörében. Lionel Messi és Cristiano Ronaldo is tiszteletét teszi Budapesten.

Ismét lecsapott a Zirkzee, Gnabry páros!

A végén sikerült bedarálnunk a Wolfsburg együttesét, és így győzelemmel búcsúztunk az évtől.

kép:en24.news

Az év utolsó fellépésén a Wolfsburgot fogadtuk az Allianz Arénában.  Az első negyedórában egy-két kisebb lehetőségtől eltekintve, nem emelkedtek a pulzusszámok. Kicsit év végi volt a forma az első félidőben, a kevés történést egy szomorúbb árnyékolta be. Martinez sérülést meg az első félidő ráadásában. Helyén Boateng folytatta. A szünetet követően, az első lehetőség a vendégek előtt adódott, de szerencsére hiba csúszott a gépezetbe. Erősebb tempót diktáltunk és jöttek is a helyzetek előbb Coutinho lövését védte a vendég hálóőr, majd Müller is próbálkozott, de a befejezés nem sikerült. A hősiesen védekező wolfsburgiak állták a sarat, az idő pedig rohamosan fogyott. Esetenként, Neuernek is résen kellet lennie, nehogy csúnya végett érjen ez az összecsapás. Aztán a 83. percben elérkezett az idő Flick cserére szánta el magát. Pályára küldte Zirkzeet, az előző mérkőzés főhősét, titkon abban bízva, hogy a történelem megismételheti önmagát. És láss csodát, a karácsonyi varázslat megelevenedett a stadionban. Müller passzolt középre a jobboldalról, a labda megtalálta Zirkzeet, aki még Gnabryt is megelőzve talált a kapuba. Egészen hihetetlen. A 18 éves tini ismét győzelemhez segíti a bajorokat. Pár perccel később azért Gnabry is betalált tökéletesen másolva ezzel a freiburgi mérkőzés forgatókönyvét. Flick csodaszámba történő cseréjének is köszönhetően, újabb fontos meccset húztunk be. A Bayern 2-0-ás győzelmének köszönhetően a harmadik helyen várhatja az újévi szezont, mindössze négy ponttal lemaradva Gulácsi Péteréktől. Folytatás januárban a Hertha ellen.