Győzelem Hoffenheimben!

Bogdányi Norbert

A Bundesliga Dél/Délnyugat ifibajnokságban a Bayern csapata a másodig helyen áll jelenleg két ponttal lemaradva azonban egy meccsüket még pótolni kell.

A Hoffenheim Christoph Baumgartner révén vezetést szerzett a 34. percben, azonban tíz perccel később Winzheimernek sikerült egyenlíteni. Tizenegyes után ismét vezetést szerzett a Hoffenheim, Winzheimer második találata és Meritan Shabani gólja eldöntötte a meccset.

"Gratulálok a csapatnak! Végig hittünk magunkban és megérdemelten nyertünk!"

– értékelte a mérkőzést Sebastian Hoeness.

Jövő hét szerdán az SpVgg Unterhackingnál vendégeskedik Hoeness csapata, hogy bepótolják a 19. forduló meccsét.

Szerinted Niko Kovac megfelelő utódja lesz Jupp Heynckesnek?