Fazekas Annamária
2016.11.17.
Megvédte magát és válaszolt a méltatlan támadásokra. Közzétesszük a teljes interjút, amire – teljességgel alaptalanul – kiakadtak egyes San marinoi illetékesek…
2016.11.16.
Vérforraló arroganciával és rasszizmussal gyalázták meg a világbajnok csatárunkat és az egész Nationalelfet!
2016.11.16.
A világbajnok nem rejtette véka alá felháborodását
Bruce94
2016.11.11.
A ma esti San Marino-Németország mérkőzés kapcsán idézzük fel, hogy mi is történt 10 éve mikor a Nationalelf a miniállam ellen játszott. Akkor egy Bayern csillag volt az este hőse.
2016.11.02.
Az FC Bayern egykori ikonja a pályáról a pálya szélére került
2016.11.01.
További két évvel meghosszabbított szerződését a sikerkapitány
Tóth Renáta
2016.10.27.
A mai napon leplezték le a 2020-as Európa-bajnokság németországi helyszínének, Münchennek a logóját, az ünnepségen több ismert személyiség is részt vett.
Klement Bettina
2016.10.16.
2017 március 22-én (20:45) a Német csapat világklasszis játékosaival Anglia ellen kezdi meg a jövő évi nemzetközi mérkőzések évét Dortmundban – így döntött pénteki ülésén a DFB elnöksége Frankfurt am Mainban.
2016.10.12.
Röviden, tömören értékelte a vb-selejtezőket a Bayern München válogatott kapusa
Tóth Renáta
2016.10.12.
Harmadik győzelem a harmadik világbajnoki selejtező mérkőzésen: a német válogatott kedd este 2:0-ás győzelmet aratott Èszak-Írország felett, így továbbra is a C-csoport élén áll, kapott gólok nélkül.