2017.09.19.
Ha lemaradtál a mérkőzésről, nézd meg itt a csapat góljait. Érdemes!
2017.09.16.
Csapatunk Robben és Lewandowski vezérletével magabiztos győzelmet aratott a bajnokság 4. fordulójában.
2017.08.13.
A Bayern, a nehézkes első félidő után a másodikban már hengerelt, így teljesült Ancelotti vágya, azaz a tavalyihoz hasonló, nagyarányú győzelemmel kezdte a kupaszezont a Csapatunk. Ezúttal a Chemnitz volt az áldozat. Íme, a gólok:
2017.07.12.
Robbenhez hasonló kinccsé válhat James a Bayernben. Kiválóan cselez, jól helyezkedik, gyors, rámenős, gólerős és szenzációs átadásokkal tudja helyzetbe hozni a társait.
Kun Béla
2017.06.15.
Nyilván már mindenki tudja, hogy a Bayern München szerződtette a 22 éves francia válogatott játékost a Lyon csapatából. A kivásárlási ára a hírek szerint 41 millió Euro. A francia játékossal 5 éves szerződést kötöttek. Az első interjúja már Bayern mezben:
2017.06.14.
Gólok, álompasszok, szerelések... Összeállítás Corentin Tolissoról
2017.06.14.
A szavazás végeredménye:
Kun Béla
2017.05.22.
Egy felkavart Philipp Lahm, egy Franck Ribéry, mint moderátor, és egy éneklő tréner. Az FC Bayern a 27. bajnoki címét illően, a szurkolókkal közösen ünnepelte.
2017.05.20.
A VIDEO! Philipp Lahm...
2017.05.13.
A 84. percben még 4-2-re vezetett a Lipcse. A végeredmény 5-4 a Bayern javára! Íme a mérkőzés összes gólja