Bodonyi Zsófia
2017.04.04.
A német válogatott megnyerte idei első világbajnoki selejtezőjét. Joachim Löw csapata Bakuban 4-1-re győzte le Azerbajdzsánt és ezzel az ötödik mérkőzésükön az ötödik győzelmet ünnepelhette a C csoportban. Löw ezt követően nem csak a mérkőzésről beszélt, hanem André Schürrléről, a nyári Konföderációs Kupáról és Manuel Neuer helyettesítéséről is.
Tóth Renáta
2017.03.26.
A világbajnoki címvédő német válogatott vasárnap este ötödik selejtező mérkőzésén is győzni tudott, a házigazda Azerbajdzsán ellen. Schürrle duplájával, valamint Müller és Gomez 1-1 találatával 4:1-es győzelmet arattak.
Tóth Renáta
2017.03.26.
A szombat esti sajtótájékoztatón a német válogatott szövetségi kapitánya, Joachim Löw mellett Sami Khedira válaszolt az újságírók kérdéseire. A címvédő válogatott vasárnap este játszik Azerbajdzsán ellen a bakui Tofiq-Bahramov stadionban.
Fazekas Annamária
2016.11.16.
A világbajnok nem rejtette véka alá felháborodását
Tóth Renáta
2016.11.07.
Jerome Boatengnek sérülés miatt le kellett mondania a válogatott idei utolsó két mérkőzését.
Tóth Renáta
2016.10.12.
Mats Hummels a dfb.de oldalnak adott interjúban beszélt az elmúlt két válogatott mérkőzésről Csehország és Észak-Írország ellen.
Tóth Renáta
2016.10.12.
Németország kedden este 2:0-ra győzött Észak-Írország ellen, ez a 3. győzelme a válogatottnak a selejtező sorozatban, így továbbra is jó úton haladnak a 2018-as világbajnokságra. Joachim Löw és csapata elégedetten nyilatkoztak a mérkőzés lefújása után.
Tóth Renáta
2016.10.12.
Harmadik győzelem a harmadik világbajnoki selejtező mérkőzésen: a német válogatott kedd este 2:0-ás győzelmet aratott Èszak-Írország felett, így továbbra is a C-csoport élén áll, kapott gólok nélkül.
2016.10.11.
A csehek elleni nagyszerű szereplés után vajon megkockáztatja-e Joachim Löw, hogy változtat a felálláson Észak-Írország ellen? Szerintünk nem.
2016.10.11.
Thomas Müller ismét top formában! A 3-0-s végeredménnyel zárult Csehország elleni hamburgi selejtező mérkőzésen kétszer is eredményes tudott lenni a német csatárklasszis, épp úgy, mint ahogyan az első körben Norvégia ellen.