Újabb fantasztikus Bayern diadal!

A hazai, 3-1-es vereség után kevesen hitték, hogy a Bayern döntőbe juthat. De hát a Bayern az Bayern! A visszavágón többször kellett a padlóról fölállnia a csapatunknak...

A Schalke kezdte jobban a visszavágót és megszerezte a vezetést, amelyet a szünetig meg is őrzött. Ekkor már 4-1 volt a javukra az összesítésben. Ám a második félidő elején hat pec alatt három gólt lőve, összesítésben egalizáltuk az eredményt. A Schalke viszont újfent betalált, így ismét a padlóra kerültünk, ám méltóak maradtak a fiatalok a Bayern névre és az utolsó pillanatig küzdve belőtték a 4. gólt. Összesítésben ismét egál volt.

És mert nem számított az idegenben lőtt több gól, jött a büntetőpárbaj. A mieink közül senkinek nem remegett meg a lába, nem úgy az ellenfélnek, így végül a drámai mérkőzés végén a büntetőpárbajt 5-4-re nyerte a Bayern U19!

Ezzel bejutottak az országos négyes döntőbe, amelyet Dortmundban rendeznek.