Lewa londoni éjszakai kicsapongása!

Kun Béla

Lewandowski nem csak a londoniak hálóját, de a várost is bevette a győztes meccs utáni éjszakán

Lewa bulizott...

A BL visszavágón aratott 5-1-es győzelem Londonban, és a negyeddöntőbe jutás elegendő okot adott a bajoroknak az örömre és az ünneplésre. Lewandowski kihasználta az adódó lehetőséget, és betért ünnepelni egy londoni éjszakai klubba.

Az 5:1-es hazai győzelemmel a Bayern még nem érte el a célját, de az Emirates Stadionban is folytatta az ünnepi partyt. A meccs végén fölényes, kettős győzelemmel jutott be a negyeddöntőbe.

Egyértelműen jó volt a hangulat a münchenieknél, a jó teljesítményüknek köszönhetően minden okuk meg is volt az ünneplésre.

Robert Lewandowski a Stadionparty után betért a "Tape Nightclub"-ba, hol az egyenlítő gólját is meg tudta ünnepelni.

Mialatt Lewandowski eltűnt a londoni éjszakában, addig a csapat többi tagja részt vett a hivatalos vacsorán, ahol pár pohár és üveg bor mellett élvezhették a győztes estét. A képek alapján úgy tűnik, hogy a Bayern portugál és spanyol játékosai élvezték legjobban a bulit.

(90.min.de - fordította: Kun Béla)